platforma hurtowa B2B
b2b.kim24.pl
do kasy suma: 0,00 zł
Nagrody

Nagrody

 

Merxu 2021

Zostaliśmy odznaczeni certyfikatem "Rzetelny Partner Sprzedażowy" przez Merxu, międzynarodową platformę B2B dla przemysłu.

 
 

Gepardy Biznesu 2016

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż zostaliśmy odznaczeni nagrodą Geparda Biznesu 2016. Wyróżnienie to przyznawane jest firmom notującym znaczący wzrost wartości rynkowej w okresie co najmniej ostatnich dwóch lat oraz świadczącym usługi na najwyższym poziomie.
Uzyskana nagroda jeszcze bardziej zmotywuje nas do rozwoju i podnoszenia rangi firmy Kim Sp. z o.o. Przede wszystkim dziękujemy jednak za zaufanie i wierność naszym Klientom, bez których rozwój firmy KIM nie byłby możliwy.

 

Gazela Biznesu 2016

Firma KIM kolejny raz dołączyła do elitarnego klubu Gazel Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm. Firma KIM znalazła się w gronie laureatów już po raz czwarty.

 

Gazela Biznesu 2012

To już 13. edycja rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.

Firma KIM znalazła się w gronie laureatów już po raz trzeci.
Poprzednie wyróżnienia to Gazela Biznesu 2006 oraz Gazela Biznesu 2009.

 

Złota odznaka Zasłużony dla budownictwa

Decyzją Kapituły Odznaki „Zasłużony dla Budownictwa” firma KIM została uhonorowana Złotą Odznaką „Zasłużony w Budownictwie” za szczególne zasługi dla rozwoju budownictwa. Dziękujemy za wyróżnienie.

 

Salon Aranżacji Wnętrz KIM – Salonem Roku 2011

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasz Salon Aranżacji Wnętrz, mieszczący się na Bartyckiej 114, zwyciężył w konkursie "Salon Roku 2011" wyłaniającym najlepsze salony łazienkowe w poszczególnych województwach.
X gala wręczenia nagród odbyła się 28 marca 2011 r. w Warszawie w Hotelu Polonia Palace.

Organizator konkursu -“Łazienka – Salon Roku 2011”

 

Gazele Biznesu 2009

Z dumą informujemy, że firma KIM już po raz drugi potwierdziła przynależność do elitarnego klubu Gazel Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm. Czym jest Gazela Biznesu? To firma, która rozwija się bardzo dynamicznie, a od różnych rynkowych zagrożeń ucieka do przodu. Ranking Gazel Biznesu to zatem lista firm dynamicznych i uczciwych. Do udziału w rankingu kwalifikowane są firmy, które przynajmniej od roku 2005 publikują swoje wyniki finansowe w Monitorze Polskim lub udostępniły informacje na ich temat firmie Coface Poland lub redakcji Pulsu Biznesu. Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz "Pulsu Biznesu" zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

 

Gazele Biznesu 2006

Miło nam poinformować, że PHUP Kim Sp. z o.o. przynależy do elitarnego klubu Gazel Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm. W grudniu 2006 "Puls Biznesu", jedyny w Polsce dziennik poświęcony wyłącznie tematyce biznesowej zorganizował po raz siódmy ogólnopolski ranking "Gazele Biznesu 2006". Przebadano 20 tys. bilansów firm, które mogły spełniać podstawowe kryteria: wynik finansowy potwierdzający dynamiczny rozwój, a także poświadczona wiarygodność. Ocenie podlegały wyniki z lat 2003-2005, w których kandydaci powinni osiągać stały wzrost obrotów i odnotowywać zyski. Do grona Gazel Biznesu zakwalifikowano 3404 przedsiębiorstwa, w tym po raz pierwszy firmę PHUP Kim Sp. z o.o.! 18 stycznia 2007 odbyła się uroczysta gala siódmej edycji rankingu "Gazele Biznesu. Przyznany naszej firmie certyfikat potwierdza wysokie miejsce w rankingu oraz przynależność firmy do elitarnego Klubu Gazel Biznesu - grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl